Blue Rose
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Blue Rose

WELCOME TO RPG WORLD
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 ~*Bwahahaha!Pinguinii ataca!*~

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
Ed_Edd_Eddy_4ever

Ed_Edd_Eddy_4ever


Numarul mesajelor : 14
Varsta : 28
Localizare : Planeta Ala-Bama-ZuZu
Warn :
~*Bwahahaha!Pinguinii ataca!*~ Left_bar_bleue0 / 1000 / 100~*Bwahahaha!Pinguinii ataca!*~ Right_bar_bleue

Data de inscriere : 08/09/2008

~*Bwahahaha!Pinguinii ataca!*~ Empty
MesajSubiect: ~*Bwahahaha!Pinguinii ataca!*~   ~*Bwahahaha!Pinguinii ataca!*~ Icon_minitimeLun Sept 08, 2008 9:02 pm

Dati-mi voie sa ma prezint!~*Bwahahaha!Pinguinii ataca!*~ Th158
Sunt Sergent Spatial Light Yukio Edwin Yanagamy Dostoievski Shakespear al 13`lea cunoscut si sub pseudonimele "Za Evil Onion" "Sergentul Paguba-n Ciuperci" si "Edwin Elric Alchimistul de Nimic" .Vin din armata Fraierilor de Stat si sunt in echipa cu Inner Edwin si Elodia!Avem 3 rachete!Una Roz-BomBon alta Zgherde si ultima ie Albastra,neamule! ~*Bwahahaha!Pinguinii ataca!*~ Th168
Am o obsesie pentru Za Onion ^-^
Sus In jos
http://www.clubuled.piczo.com
Éclair

Éclair


Numarul mesajelor : 94
Warn :
~*Bwahahaha!Pinguinii ataca!*~ Left_bar_bleue0 / 1000 / 100~*Bwahahaha!Pinguinii ataca!*~ Right_bar_bleue

Data de inscriere : 04/09/2008

~*Bwahahaha!Pinguinii ataca!*~ Empty
MesajSubiect: Re: ~*Bwahahaha!Pinguinii ataca!*~   ~*Bwahahaha!Pinguinii ataca!*~ Icon_minitimeMar Sept 09, 2008 1:53 am

Bine ai venit!! cheers
Sper ca in RPG, sa ne omoram si sa ne simtim bine cat
Sus In jos
Excel Saga

Excel Saga


Numarul mesajelor : 77
Warn :
~*Bwahahaha!Pinguinii ataca!*~ Left_bar_bleue0 / 1000 / 100~*Bwahahaha!Pinguinii ataca!*~ Right_bar_bleue

Data de inscriere : 05/09/2008

~*Bwahahaha!Pinguinii ataca!*~ Empty
MesajSubiect: Re: ~*Bwahahaha!Pinguinii ataca!*~   ~*Bwahahaha!Pinguinii ataca!*~ Icon_minitimeMar Sept 09, 2008 7:08 pm

Wow..ce preznetare superba..am ars cu lacrimi ale a.Bun venti mey!!Distractie si postare palcuta..am decat 2 intrebari:
1)Crezi in extraterestri?
2)Vrei sa ne invadee?A..pardon sa ne viziteze.
Sus In jos
Ed_Edd_Eddy_4ever

Ed_Edd_Eddy_4ever


Numarul mesajelor : 14
Varsta : 28
Localizare : Planeta Ala-Bama-ZuZu
Warn :
~*Bwahahaha!Pinguinii ataca!*~ Left_bar_bleue0 / 1000 / 100~*Bwahahaha!Pinguinii ataca!*~ Right_bar_bleue

Data de inscriere : 08/09/2008

~*Bwahahaha!Pinguinii ataca!*~ Empty
MesajSubiect: Re: ~*Bwahahaha!Pinguinii ataca!*~   ~*Bwahahaha!Pinguinii ataca!*~ Icon_minitimeMar Sept 09, 2008 9:03 pm

Excel Sagaritza Paaai...
1~Daca cred?Mai mult ca sigur!Din contra eu chiar sunt un extraterestru de pe Neptun! ~*Bwahahaha!Pinguinii ataca!*~ Ththth120
2~Au mai fost pe Terra de multe ori si chiar le-a placut aici ^o^ Dar tot vor mai multe Borde...adica Hoteluri!

Ecler,yo sper ca o sa fiu bine primita si prin RPG si te rog sa nu ma menajezi!Am o armata de Pinguini Luptatori si nu mi-e frica s-o folosesc! ~*Bwahahaha!Pinguinii ataca!*~ Th158

So...alte tampenii de mentionat?^-^
Sus In jos
http://www.clubuled.piczo.com
Shyori.Ai.Enma

Shyori.Ai.Enma


Numarul mesajelor : 90
Varsta : 30
Warn :
~*Bwahahaha!Pinguinii ataca!*~ Left_bar_bleue0 / 1000 / 100~*Bwahahaha!Pinguinii ataca!*~ Right_bar_bleue

Data de inscriere : 05/09/2008

~*Bwahahaha!Pinguinii ataca!*~ Empty
MesajSubiect: Re: ~*Bwahahaha!Pinguinii ataca!*~   ~*Bwahahaha!Pinguinii ataca!*~ Icon_minitimeMier Sept 10, 2008 7:59 am

Heya^o^!!!!....
Bine ai venit pe forum^^
Sper sa te distrezi si satzi faci multzi prieteni*hugs*
Sus In jos
Ed_Edd_Eddy_4ever

Ed_Edd_Eddy_4ever


Numarul mesajelor : 14
Varsta : 28
Localizare : Planeta Ala-Bama-ZuZu
Warn :
~*Bwahahaha!Pinguinii ataca!*~ Left_bar_bleue0 / 1000 / 100~*Bwahahaha!Pinguinii ataca!*~ Right_bar_bleue

Data de inscriere : 08/09/2008

~*Bwahahaha!Pinguinii ataca!*~ Empty
MesajSubiect: Re: ~*Bwahahaha!Pinguinii ataca!*~   ~*Bwahahaha!Pinguinii ataca!*~ Icon_minitimeMier Sept 10, 2008 4:11 pm

De distractie,nu-mi fac griji ca eu ma pot distra oriunde ~*Bwahahaha!Pinguinii ataca!*~ Th158 Iar de prieteni...ma pot imprietenii cu oricine cu conditia sa vrea si el ~*Bwahahaha!Pinguinii ataca!*~ Th159
Sus In jos
http://www.clubuled.piczo.com
Continut sponsorizat





~*Bwahahaha!Pinguinii ataca!*~ Empty
MesajSubiect: Re: ~*Bwahahaha!Pinguinii ataca!*~   ~*Bwahahaha!Pinguinii ataca!*~ Icon_minitime

Sus In jos
 
~*Bwahahaha!Pinguinii ataca!*~
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Blue Rose :: Blue Rose :: Welcome!-
Mergi direct la: