Blue Rose
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Blue Rose

WELCOME TO RPG WORLD
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Heya....morti, vii sau ce-oti mai fi

In jos 
5 participan?i
AutorMesaj
Lina Inverse

Lina Inverse


Numarul mesajelor : 53
Varsta : 32
Localizare : Zephilia
Warn :
Heya....morti, vii sau ce-oti mai fi Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Heya....morti, vii sau ce-oti mai fi Right_bar_bleue

Data de inscriere : 06/09/2008

Heya....morti, vii sau ce-oti mai fi Empty
MesajSubiect: Heya....morti, vii sau ce-oti mai fi   Heya....morti, vii sau ce-oti mai fi Icon_minitimeSam Sept 06, 2008 10:21 am

Salut. Ma scuzati dar nu dau numele real...oricum, cei mai multi ma stiti ca Lina de pe Magic Night...am 16 ani , am parul saten da vreau sa ma vopsesc roscata (cred ca se stie de
ce), sunt o fire sfanta in fata profilor dar scapata de la nebuni in
pauze si casa...ascult orice fel de muzica mai putin manele (iubesc
muzica japoneza si melodiile lui Within Temptation), sunt o
mare fana Harry Potter si iubesc mult animalele. Idolul meu a fost
Steve Irwin (vanatorul de crocodili) si de la el mi-a venit ideea sa ma
fac medic veterinar. Daca nu se poate, as vrea sa lucrez ca voluntara
la o organizatie de salvare a animalelor.
inca ceva...am o pasiune ciudata pentru mortaciuni X__X
hai ca v-am povestit toata viata mea...daca aveti intrebari le astept si ma bucur sa va cunosc... lol!


P.S.: Sunt nasa lui Morti Heya....morti, vii sau ce-oti mai fi 948197 . eu o botezasi asa
Sus In jos
http://www.magicnight.rpgdynasty.net
Excel Saga

Excel Saga


Numarul mesajelor : 77
Warn :
Heya....morti, vii sau ce-oti mai fi Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Heya....morti, vii sau ce-oti mai fi Right_bar_bleue

Data de inscriere : 05/09/2008

Heya....morti, vii sau ce-oti mai fi Empty
MesajSubiect: Re: Heya....morti, vii sau ce-oti mai fi   Heya....morti, vii sau ce-oti mai fi Icon_minitimeSam Sept 06, 2008 10:22 am

Bun venit Demonitzao!!!Distractie sii postare palcuta!!
P.S-A icneput toata lumea sa am strige Morti din cauza ta! Twisted Evil
Sus In jos
Amy Lee

Amy Lee


Numarul mesajelor : 53
Warn :
Heya....morti, vii sau ce-oti mai fi Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Heya....morti, vii sau ce-oti mai fi Right_bar_bleue

Data de inscriere : 06/09/2008

Heya....morti, vii sau ce-oti mai fi Empty
MesajSubiect: Re: Heya....morti, vii sau ce-oti mai fi   Heya....morti, vii sau ce-oti mai fi Icon_minitimeSam Sept 06, 2008 10:28 am

wellcome lina..si happy posing....si.....stiu pasiunea ta cu mortii... si colectia ta... Heya....morti, vii sau ce-oti mai fi 9428
Sus In jos
Lina Inverse

Lina Inverse


Numarul mesajelor : 53
Varsta : 32
Localizare : Zephilia
Warn :
Heya....morti, vii sau ce-oti mai fi Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Heya....morti, vii sau ce-oti mai fi Right_bar_bleue

Data de inscriere : 06/09/2008

Heya....morti, vii sau ce-oti mai fi Empty
MesajSubiect: Re: Heya....morti, vii sau ce-oti mai fi   Heya....morti, vii sau ce-oti mai fi Icon_minitimeSam Sept 06, 2008 10:58 am

thanx de intampinare si...apropo...colectia aia de morti e in crestere... Twisted Evil
Sus In jos
http://www.magicnight.rpgdynasty.net
Éclair

Éclair


Numarul mesajelor : 94
Warn :
Heya....morti, vii sau ce-oti mai fi Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Heya....morti, vii sau ce-oti mai fi Right_bar_bleue

Data de inscriere : 04/09/2008

Heya....morti, vii sau ce-oti mai fi Empty
MesajSubiect: Re: Heya....morti, vii sau ce-oti mai fi   Heya....morti, vii sau ce-oti mai fi Icon_minitimeSam Sept 06, 2008 11:12 am

Mdah, bine ati venit Morti, Lina si cine oti mai fi!!
Sper sa postati si s ane omoram!!! cat
Sus In jos
Yuuki Cross

Yuuki Cross


Numarul mesajelor : 72
Varsta : 29
Localizare : prima la dreapta ^____^
Warn :
Heya....morti, vii sau ce-oti mai fi Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Heya....morti, vii sau ce-oti mai fi Right_bar_bleue

Data de inscriere : 03/09/2008

Heya....morti, vii sau ce-oti mai fi Empty
MesajSubiect: Re: Heya....morti, vii sau ce-oti mai fi   Heya....morti, vii sau ce-oti mai fi Icon_minitimeSam Sept 06, 2008 11:27 am

Heya! Bun venit pe forumul nostru! Have a happy posting Very Happy Heya....morti, vii sau ce-oti mai fi 948197 Heya....morti, vii sau ce-oti mai fi 80813 What a Face
Sus In jos
http://anime-fans.gratuitosforos.com/
Continut sponsorizat





Heya....morti, vii sau ce-oti mai fi Empty
MesajSubiect: Re: Heya....morti, vii sau ce-oti mai fi   Heya....morti, vii sau ce-oti mai fi Icon_minitime

Sus In jos
 
Heya....morti, vii sau ce-oti mai fi
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Hy,hy..Morti prezenta la datorie!!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Blue Rose :: Blue Rose :: Welcome!-
Mergi direct la: