Blue Rose
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Blue Rose

WELCOME TO RPG WORLD
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 ...:::My diary:::...(Shyori's diary)

In jos 
AutorMesaj
Shyori.Ai.Enma

Shyori.Ai.Enma


Numarul mesajelor : 90
Varsta : 30
Warn :
...:::My diary:::...(Shyori's diary) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100...:::My diary:::...(Shyori's diary) Right_bar_bleue

Data de inscriere : 05/09/2008

...:::My diary:::...(Shyori's diary) Empty
MesajSubiect: ...:::My diary:::...(Shyori's diary)   ...:::My diary:::...(Shyori's diary) Icon_minitimeVin Sept 12, 2008 1:09 pm

Well, well...km sa incep...ei bine...azi a fost o zi destul de obositoare...nam facut altceva decat sa lenevesc de la ora 9 dimineatza pana acuma la calculator.
Am stat pe mess, am postat pe forumuri si miam pus poze pe hi5..in rest..am ascultat muzica....si mam holbat la ecran...
Apoi, mai tarziu am iesit afar sa dau de mancare la caini si mam plimvbat prin gradina cu doua vecine ( my best friends ).In rest...au venit parintzii...si gata k distractzia...
Trebuie sa plec, dar itzi scriu si maine...Ja!!!!^^
Sus In jos
Shyori.Ai.Enma

Shyori.Ai.Enma


Numarul mesajelor : 90
Varsta : 30
Warn :
...:::My diary:::...(Shyori's diary) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100...:::My diary:::...(Shyori's diary) Right_bar_bleue

Data de inscriere : 05/09/2008

...:::My diary:::...(Shyori's diary) Empty
MesajSubiect: Re: ...:::My diary:::...(Shyori's diary)   ...:::My diary:::...(Shyori's diary) Icon_minitimeVin Sept 26, 2008 4:11 pm

OK...pey acum itzi scriu doar k sa ma descarc...scoala asta...e o tampenie..miercuri am scris la teme de mam omorat....imi oboseau ochii credeam k am luato razna...putem sa jur ca mai am putzin si mor...GODO_O...a fost groaznic...si k scoala o duc bine cat de cat...dar nam de gand sa scriu la teme pana am sa ajung la spital...era groaznic..iar a doua zi aflu k de fapt profii nici nu au dat 2 bani pe temele la care mam cacait eu o zi intreaga...mam ce mam putut enerva..putem sa jur ca imi venea sa injur pe cineva>.<
Sus In jos
 
...:::My diary:::...(Shyori's diary)
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Blue Rose :: Area personajului :: Jurnal-
Mergi direct la: