Blue Rose
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Blue Rose

WELCOME TO RPG WORLD
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 aresteaza userul de mai sus

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
Éclair

Éclair


Numarul mesajelor : 94
Warn :
aresteaza userul de mai sus Left_bar_bleue0 / 1000 / 100aresteaza userul de mai sus Right_bar_bleue

Data de inscriere : 04/09/2008

aresteaza userul de mai sus Empty
MesajSubiect: aresteaza userul de mai sus   aresteaza userul de mai sus Icon_minitimeJoi Sept 11, 2008 11:34 pm

Aceste joc este foarte amuzant si placut...trebuie 'sa arestam' userul de deasupra noastra din diferite motiv...pot fi chiar penibile...ex:X, te arestez pentru ca ai papucii mov!''
Sus In jos
Yuuki Cross

Yuuki Cross


Numarul mesajelor : 72
Varsta : 28
Localizare : prima la dreapta ^____^
Warn :
aresteaza userul de mai sus Left_bar_bleue0 / 1000 / 100aresteaza userul de mai sus Right_bar_bleue

Data de inscriere : 03/09/2008

aresteaza userul de mai sus Empty
MesajSubiect: Re: aresteaza userul de mai sus   aresteaza userul de mai sus Icon_minitimeJoi Sept 11, 2008 11:41 pm

Eclair te arestez pentru ca te joci cu cana.
Sus In jos
http://anime-fans.gratuitosforos.com/
Éclair

Éclair


Numarul mesajelor : 94
Warn :
aresteaza userul de mai sus Left_bar_bleue0 / 1000 / 100aresteaza userul de mai sus Right_bar_bleue

Data de inscriere : 04/09/2008

aresteaza userul de mai sus Empty
MesajSubiect: Re: aresteaza userul de mai sus   aresteaza userul de mai sus Icon_minitimeJoi Sept 11, 2008 11:44 pm

Mey..eu ma joc cu paharu'!!!! lol!

Yuuki, te arestez pentru ca si mie imi place Vampire knight!!!
Sus In jos
Yuuki Cross

Yuuki Cross


Numarul mesajelor : 72
Varsta : 28
Localizare : prima la dreapta ^____^
Warn :
aresteaza userul de mai sus Left_bar_bleue0 / 1000 / 100aresteaza userul de mai sus Right_bar_bleue

Data de inscriere : 03/09/2008

aresteaza userul de mai sus Empty
MesajSubiect: Re: aresteaza userul de mai sus   aresteaza userul de mai sus Icon_minitimeJoi Sept 11, 2008 11:48 pm

Da, dar mie nu-mi place VK, ci il ador aresteaza userul de mai sus 426280 aresteaza userul de mai sus 426280


Eclair te arestez ca te holbezi la monitor.
Sus In jos
http://anime-fans.gratuitosforos.com/
Éclair

Éclair


Numarul mesajelor : 94
Warn :
aresteaza userul de mai sus Left_bar_bleue0 / 1000 / 100aresteaza userul de mai sus Right_bar_bleue

Data de inscriere : 04/09/2008

aresteaza userul de mai sus Empty
MesajSubiect: Re: aresteaza userul de mai sus   aresteaza userul de mai sus Icon_minitimeJoi Sept 11, 2008 11:50 pm

Yuuki, te arestez pentru ca am chef de postat azi!!!
Sus In jos
Continut sponsorizat





aresteaza userul de mai sus Empty
MesajSubiect: Re: aresteaza userul de mai sus   aresteaza userul de mai sus Icon_minitime

Sus In jos
 
aresteaza userul de mai sus
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Userul lunii
» ghiceste userul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Blue Rose :: Diverse :: Jocuri-
Mergi direct la: