Blue Rose
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Blue Rose

WELCOME TO RPG WORLD
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 JURNALUL DIVEI LEUSTEAN

In jos 
AutorMesaj
DIVA LEUSTEAN




Numarul mesajelor : 4
Localizare : CUCUIETII BOLNAVIORI
Warn :
JURNALUL DIVEI LEUSTEAN Left_bar_bleue0 / 1000 / 100JURNALUL DIVEI LEUSTEAN Right_bar_bleue

Data de inscriere : 05/09/2008

JURNALUL DIVEI LEUSTEAN Empty
MesajSubiect: JURNALUL DIVEI LEUSTEAN   JURNALUL DIVEI LEUSTEAN Icon_minitimeSam Sept 06, 2008 3:03 pm

SAMBATA, 6 OCTOMBRIE 2008

SALtare lume si jurnal..azi e o zi frumoasa... lol! am mancat spanac cu ochiuri..uu..delicios..apoi m-am uitat la nste anime..da nu le mai tin bien minte numele..nici nu stiu daca erau anime..aa..da erau sigur pt k aveau ochi mari..si picioare lungi..si par ciudat..in fine...ma duc la un nou interviu ,la fabrica de veioze,,,am mai fost si ieri da m-au dat afara JURNALUL DIVEI LEUSTEAN 859753 ce afurisiti..adica am dat o proba..sa spal veioze ..si le-am spalat..foarte bine chiar.da erau unele asa de incurcate ca le-am scapat si s-au spart..oricum cele pe care le-am spalet au iesit ff bn...azi ma duc pt 1 post de paznic adcica de paznika JURNALUL DIVEI LEUSTEAN 948197 ..sau de mai de bucatareasa...am sa imi pun leustean la ochisori si urechiuse sa imi poarte noroc...tineti-mi pumnii..mai intorc in curand sa va postesc cum a mers..sautari lui eclair si misei... flower va iubesc pe toti dar sa nu uitati sa-mi dati inapoi cerceii cu model de buruiana pe care vi i-am imprumutat
Sus In jos
 
JURNALUL DIVEI LEUSTEAN
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Jurnalul meu---Eclair---

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Blue Rose :: Area personajului :: Jurnal-
Mergi direct la: